| DuuuDiiiiXXXXX a întrebat:

Buna :X
O sa va spun o poveste si sper sa o cititi ca sa ma puteti ajuta:
Acum un an eram clasa a 7a.si m-am indragostit de un baiat de la mine din clasa. Dupa un timp am aflat ca si el ma place, dar nimeni nu a facut nimic in privinta asta.
Aum sunt a 8a..si intr-o zi l-am intrebat daca mai simte ceva pentru mine, iar el a zis ca da..atunci mi-am dat seama ca si eu il mai iubeam.bun m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el am acceptat si am fost pana in aprilie..pentru ca un baiat din alta clasa ma placea l-a filmat cand vorbea cu o prietena si mi-a dat filmarea dar modificata. Apoi ne-am despartit.O luna si ceva nu am mai vorbit cu el, dar acum 3 saptamani ne-am impacat si suntem prieteni.dar el se comporta cu mine de parca as fi impreuna cu el..eu il mai iubesc si am aflat ca si el pe mine...in fiecare zi ma pupa ma face sda rad cand sunt suparata, ma gadila, ma tine in brate etc...
Acum intrebarea mea pentru voi este:Oare pot sa mai fiu impreuna cu el?
Cum pot sa il fac sa fie din nou impreuna cu mine?
Multumesc ca mi-ati citit povestea :X
Astept raspunsuri si daca vreti si alte sfaturi care m-ar putea ajuta:X
Dau funda + vot :*!

Răspuns Câştigător
| ClauditzaThaClau a răspuns:

Da normal ca mai poti sa fi cu el.din moment ce exista iubirea..Nu conteaza ca ai mai fost cu el si te ai certat ..important e ca v_ati certat din vina altuia (care probabil era gelos) ....Ar trebui, dupa parerea mea.sa va ma da-to o sansa :* Si poti sa ii spui direct in fata, asa ar fi cel mai bine

2 răspunsuri:
| Lorenuta2000 a răspuns:

Cu iubirea poti trece peste orice, deci... DA!;-)

| AnaSerena a răspuns:

Pai, daca se comporta ca si cum a-ti fi din nou impreuna, inseamna ca inca te place si puteti fi din nou iubit si iuita! Intreaba-l tu daca vrea asta. Dupa parerea mea va spune DA