| justme_1667 a întrebat:

Am o problema si m-as bucura daca m-ati putea ajuta. Mi-am pus piercing in limba acum doua zile si astazi am observat ca doar in jurul lui, pe partea superioara, limba imi este umflata. Imi puteti spune daca este normal? Si m-ar ajuta daca mi-ati mai putea spune ce fel de efecte adverse ar mai putea aparea, daca este posibil, din proprie experienta... Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| qMiruq a răspuns:

Hmm, da este un lucru normal, la aproape toti li se umfla limba dupa ce si-au bagat pierce. Nu te speria, e totul ok, un mic sfat: sa nu bei lapte zilele astea ca ti se umfla rau limba de la lapte, am o prietena care a stat cu limba umflata 2 saptamani de la lapte, ma rog acum depinde si de organism, sfatu meu sincer nu ti-as propune sa incerci. Multa bafta si stai linistit, o zi buna in continuare sa ai :*!

| justme_1667 explică (pentru qMiruq):

Multumesc mult pentru raspuns! happy :*

| qMiruq a răspuns (pentru justme_1667):

Cu multa placere :*!