| Ionut2332 a întrebat:

As dori si eu cateva informatii daca se poate. As vrea sa ma angajez si tin sa mentionez ca o fac pentru prima data. Ok, am gasit un anunt si urmeaza sa sun. Aici apare problema. Ce sa-l intreb pe angajator? As dori toti pasii pe care trebuie sa-i urmez, ca sa stiu exact ce am de facut. Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| Catalina990099 a răspuns:

Heei.
"buna ziua, va sun in legatura cu anuntul pentru angajare. N ai este valabil? Imi puteti da mai multe detalii la telefon?( program, salariu, responsabilitati). Poti intreba la telefon daca necesita experienta. De obicei asta se discută fata in fata. Eventual o sa iti spuna sa duci un cv si veti discuta mai multe fata in fata.
Multa bafta.

| Ionut2332 explică (pentru Catalina990099):

Multumesc!

| Catalina990099 a răspuns (pentru Ionut2332):

Cu drag.