| anacarina1 a întrebat:

Buna, stiu ca este ciudat dar stiti vreo metoda sa nu mai am sani lasati? Am 12 ani toata lumea rade de mine ca am un san mult mai mare si mai lasat decat celalalt. Nu stiu de ce e asa, am inteles ca este normal, dar la mine se observa extrem de tare si sunt si lasati imi este frica sa nu se lase si mai rau, help me.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este imposibil sa ia sanii lasati la doar 12 anisori, cand abia acum iti inmuguresc si cresc.

| sierra1 a răspuns:

Fii liniștită, in timp se reglează totul de la sine. Mai vorbim după vreo zece ani

| dullcat a răspuns:

Buna.Tot ce poti face acum e sa porti o bustiera tip sport care tine foarte bine totul astfel incat sa nu se lase.Sutiene ai incercat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă îmi zici cum te găsesc pe Snapchat te ajut eu

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Ciudat ca fix " toată lumea care rade de tine" sunt niște inculti care habar nu au ca sanii sunt diferiți și în teorie este perfect normal ca unul sa fie mai mare și unul mai mic, ce vede toată lumea ( imaginea perfecta) de sâni mari și egali rotunzi este o imagine total falsa, probabil doar dacă ai silicoane.
Îți recomand să porți burtiere, sutienele nu sunt prea comode și multe studii arata ca pot face anumite lucruri nasole în timp.
Cat despre invidioase și invidioși, ignorai, cu toții am trecut prin veșnicele critici răutăcioase de la oameni frustrați.
Pana și ochii nu sunt egali, sunt complet diferiti.

| Sistemulxxl a răspuns:

De ce nu porti sutien? Nu ai?