| RaduMarian123 a întrebat:

Hei TPU

stiu ca o sa se rada de mine clar laughing)

daar. este normal sa ma excit dupa ce iau bataie! adica pe mine ma excita extrem de tare superioritatea de putere pe care o persoana o are fata de alta

De exemplu acum 1 an m-a batut un coleg de m-a lasat lat pe jos si in urmatoarele zile de fiecare data cand imi aminteam intamplarea ma excitam! suna extreem de retardat si ciudat dar vreau sa stiu daca e normal!

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Apuca te de box

| RaduMarian123 explică (pentru suntserios):

De ce?

| suntserios a răspuns (pentru RaduMarian123):

Pai iti dai seama cata placere o sa fie la fiecare pumn luat?

| mihai69 a răspuns:

„Normalul" în sexualitate are o foooarte mare libertate de definire.
Unii consideră ceea ce descrii tu mai sus drept o chestie anormală. Dar e doar părerea lor...
Atât timp cât ceea ce faci este liber consimțit față de un partener - totul e OK.
În cazul tău, dacă vei găsi vreodată o persoană dominantă ca partener de sex, va trebui să stabiliți și reguli de siguranță. Adesea uiți de pericol în toiul plăcerii, așadar, mare grijă!

| seth2016 a răspuns:

Ce e normal si ce e anormal? Granita e foarte flexibila. In ziua de azi nu este considerat a fi ceva patologic. Nu sunt insa multi care sa inteleaga asta.

Si in viata sexuala de zi cu zi unul domina si celalalt se lasa dominat. Uneori se lasa cu muscaturi, zgarieturi, palme la fund, ciupituri. Mergi la un sex shop si o sa vezi o groaza de instrumente care pot provoca durere si placere.

Cu un partener (nu-mi dau seama ce sex preferi) in care ai incredere poti explora aceasta latura a ta. Costumati-va adecvat, jucati-va, luati-va la tranta, lasa-l sa-ti provoace treptat durere, lasa-l sa te umileasca si sa-ti dea ordine. Nu trebuie sa se termine cu ochi umflati si vanatai. Sexul poate fi cireasa de pe tort sau poate lipsi.

| DeathOfDreams a răspuns:

E normal, dacă ești sado-masochist.

| AlexDFY a răspuns:

E normal

| RaduMarian123 explică (pentru AlexDFY):

Adica nu mi se intampla doar mie? laughing))

| AlexDFY a răspuns (pentru RaduMarian123):

E ciudat ca te exciti, dar si eu am momente masochiste