| didi95 a întrebat:

Bunaaa dragi TPU! sunt intr-o mare dilema. Si am multe intrebari pe care doar el mi le-ar putea da, dar pana atunci poate ma puteti ajuta voi cat de cat. Acum o saptamana am vazut un baiat(sofer fiind, 23ani) prima data cand l-am vazut, iar a doua deja fara sa imi dau seama eram indragostita fara nici macar sa stiu cum il cheama. Am alfat, am mai vorbit prin mesaje iar intr-o seara ne-am intalnit, el spunandu-mi ca nu ar eprietena. Ne am intalnit am stat aproximativ 2 3 ore in masina lui, mi s a parut foarte de treaba am discutat despre serviciul lui.scoala bac,despre ce vreau sa fac in viata am ras si multe altele dar nu si despre viata privata(iubita, relatii)sincer el nu m-a intrebat nimic si nici eu, eu stitind ca are iubita. Intre timp el mai incerca sa se dea mai langa mine, dar eu ma tot >fereamera a 3-a oara cand il vad in viata mea si prima oara cand m-am intalnit cu el.A fost foarte ok.A doua zi m-a intrebat daca ies afara dar i am zis ca nu pot poate mai tarziu iar el a zis cred ca da. Dupa i-am mai dat mesaj dar nu mi-a raspuns. i-am mai dat si tot nu a raspuns. Dupa care m-a sunat "iubita lui" dar sincer a vorbit prea calm pentru o tipa enervata ca o fata ii cauta iubitul. Astazi, m-am intalnit cu el in autobuz iar cand m-a vazut mi-a zambit laaarg si m-a intrebat ce fac, eu sincer nu ma asteptam deoarece colege i-au mai luat numarul.l au sunat iar el stia ca eu eram aia de la care il au. Poate a fost un simplu zambet, dar ma gandesc ca putea sa nu o faca, putea sa ma salute simplu ca na.ek ma vazuse o singura data, si nemairaspunzandu'mi la mesaj eram sigura ca nu o sa mai am de a face cu el, nici nu imi imaginam cum va fi cand il vad. nu stiu ce sa cred, dar sunt indragostita de el.va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| didi95 explică:

Eu eram sigura ca nu m-a placut si de asta nu ma mai bagat in seama, dar toti spun ca nu avea cum sa ma placa si probabil cauta o aventura si a vazut ca nu are cu cine, dar ma gandesc ca daca ma plcea continua sa imi mai dea mesaje poate 1 2. dar totusi