| anonim_4396 a întrebat:

Neata...aseara cand am ajuns acasa am primit un apel cu numar necunoscut la care nu am raspuns a mai sunat odata iar a 3 oara am raspuns...mi-a spus "buna ce faci" cu o voce calda si familiara. Am intrebat cine e dar nu a vrut sa imi spuna in fine dupa 10 minute mi-a spus cine e(fostul prieten de care am fost indragostita) de caum 2 ani. Am vorbit vreo 2 ore iar in acest timp imi batea foarte tare inima. Dupa ce am inchis eram in culmea fericirii pentru ca mi-a cerut sa ne italnim astazi.

Sincera sa fiu eu cand l-am vazut asta vara nu am simtit nimic dar acum ce e aceasta stare de fricire parca am fluturasi in stomac, sincer nu stiu ce se intampla cu mine il mai iubesc mai stin la el sau e doar gandul ca o sa il revad, daca si voua vi s-a intamplat spuneti-mi ce poate fi.

Funda

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Este clar ca el nu este serios, de ce sa te fii sunat cu număr ascuns? Deoarece daca te suna si vedeai numarul sigur nu îi raspundea i, e jmecher, lasa l in pace ce a fost a fost, dar daca tu incă il iubesti atunci nu esti destul de matură si el poate face ce vrea din tine, dar apropo, de ce v ati despărtit voi? Si cit timp a ti fost impreună? Cum se purta el cu tine? Si de ce tocmai acum te a cautat si de ce tu totusi ai vrea sa reiei relatia cu el? Ce vârstă ai tu? Dar el? O zi bună.

| XxRoxRoxyxX a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Cam multe intrebari...am fost impreuna aproape 1 an, ne-am despartit din cauza parintilor lui care nu ma suportau si timp de 5 luni am stat pe ascuns deci nu era de treaba, el are acum 22 eu 23...sa purtat frumos pentru ca eram INDRAGOSTITI unul de celalalt

| Kaℓi a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie de curand.
Mi-a sunat telefonul pe la ora 3 noaptea, pana m-am trezit a renuntat... dupa cinci minute a sunat din nou, un numar oarecare, am raspuns. O voce calda m-a intrebat daca dormeam, am raspuns "da", si-a cerut scuze si m-a rugat frumos sa il iert pentru ca pur si simplu nu poate sa adoarma din cauza ca nu l-am iertat. M-am gandit putin, (vreo doua secunde) si i-am acordat iertarea. Mi-a multumit, a spus "noapte buna", eu la fel si a inchis. Am adormit imediat la loc si nu am mai auzit de atunci vocea aia.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca o relatie nu a functionat acum 2 ani, nu va functiona niciodata!
Probabil baiatul a ramas in criza de femei si a accesat lista cu telefoanele femeilor pe care nu le-a mai sunat de ani buni sa vada pe cine mai poate pacali.
Personal, nu cred in ciorba reincalzita. Cred ca, daca o relatie nu a functionat cand erati la inceput, tineri si indragostiti, acum nu are cum sa functioneze. Cred ca baiatul are alte intentii mai putin serioase, de aceea te-a cautat.

| corbulalbrosu a răspuns:

Iti vei da seama de situatia reala doar dupa intalnirea planificata. Succes.