| didi95 a întrebat:

Bunaaa dragi TPU! sunt intr-o mare dilema. Si am multe intrebari pe care doar el mi le-ar putea da, dar pana atunci poate ma puteti ajuta voi cat de cat. Acum o saptamana am vazut un baiat(sofer fiind, 23ani) prima data cand l-am vazut, iar a doua deja fara sa imi dau seama eram indragostita fara nici macar sa stiu cum il cheama. Am alfat, am mai vorbit prin mesaje iar intr-o seara ne-am intalnit, el spunandu-mi ca nu ar eprietena. Ne am intalnit am stat aproximativ 2 3 ore in masina lui, mi s a parut foarte de treaba am discutat despre serviciul lui.scoala bac, despre ce vreau sa fac in viata am ras si multe altele dar nu si despre viata privata(iubita, relatii)sincer el nu m-a intrebat nimic si nici eu, eu stitind ca are iubita. Intre timp el mai incerca sa se dea mai langa mine, dar eu ma tot >fereamera a 3-a oara cand il vad in viata mea si prima oara cand m-am intalnit cu el.A fost foarte ok.A doua zi m-a intrebat daca ies afara dar i am zis ca nu pot poate mai tarziu iar el a zis cred ca da. Dupa i-am mai dat mesaj dar nu mi-a raspuns. i-am mai dat si tot nu a raspuns. Dupa care m-a sunat "iubita lui" dar sincer a vorbit prea calm pentru o tipa enervata ca o fata ii cauta iubitul. Astazi, m-am intalnit cu el in autobuz iar cand m-a vazut mi-a zambit laaarg si m-a intrebat ce fac, eu sincer nu ma asteptam deoarece colege i-au mai luat numarul.l au sunat iar el stia ca eu eram aia de la care il au. Poate a fost un simplu zambet, dar ma gandesc ca putea sa nu o faca, putea sa ma salute simplu ca na.ek ma vazuse o singura data, si nemairaspunzandu'mi la mesaj eram sigura ca nu o sa mai am de a face cu el, nici nu imi imaginam cum va fi cand il vad. nu stiu ce sa cred, dar sunt indragostita de el.va multumesc anticipat! Eu eram sigura ca nu m-a placut si de asta nu ma mai bagat in seama, dar toti spun ca nu avea cum sa ma placa si probabil cauta o aventura si a vazut ca nu are cu cine, dar ma gandesc ca daca ma palcea continua sa imi mai dea mesaje poate

3 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Cred ca ar trebui sa treci peste, si sa il lasi in pace.
Nu pare un om foarte serios, si e mai bine sa il eviti si sa nu te incurci cu el.
Vei fi doar ranita daca vei continua.
O zi buna!

| didi95 explică (pentru MasterOfDisaster):

Da,poate asa e...dar e cam greusad n multumesc!

| MasterOfDisaster a răspuns (pentru didi95):

E greu acum, dar ti-ar fi mai greu sa il uiti daca ati ajunge chiar sa fiti impreuna si sa isi bata joc de tine.