| crruus a întrebat:

Bunaaa... mie imi place de un baiat. El e in clasa cam cu toate prietenele si fostele mele coleg de 5-8. Ca in ultimii 2 ani eu o sa dau un fel de petrecere de 1 mai. Azi cand am invitat un prieten din clasa aceea nu mi-am dat seama ca era si tipul de care imi place langa el. Eu nu il cunoasc foarte bine, vorbim mai mult pe facebook. Ma gandesc acum sa il invit si pe el la petrecere dar ma simt destul de aiurea, ce ziceti?

2 răspunsuri:
| AlexaMsk a răspuns:

Invital,
nu ezita, va fi ok. laughing

| Ghirca_Filip_1994 a răspuns:

Da,de ce nu? Se va simtii si el mai bine si oarecum,, important'' si asta ii da incredere tongue laughing