| KatherineP a întrebat:

Bunaaaaa TPU. Ieri am fost in kaufland si am vazut o placa la 24 lei. Pentru ca nu imi permit foarte mult banii as vrea sa o iau. Scria pe cutie Sanusy America. Nu am gasit-o pe internet, voi ce parere >aveti? Oare ardee parul?

1 răspuns:
| Medeea17 a răspuns:

Eu zic sa nu ti`o iei pentru ca nu este buna... Asha a avut si o prietena de`am mea o placa de 30 lei intr-o saptamana i s`a dus si ia ars si parul... Cele mai bune st de la 60 chiar 80 lei in sus daca vrei sa nu`ti arda parul si sa nu ti se stricewinking
Eu am o placa de 120 lei si o am de 3 ani si st foarte multumita de ea; x
Sper ca ti-am fost de ajutorwinking