| KatherineP a întrebat:

Bunaaaaa TPU. Ieri am fost in kaufland si am vazut o placa la 24 lei. Pentru ca nu imi permit foarte mult banii as vrea sa o iau. Scria pe cutie Sanusy America. Nu am gasit-o pe internet, voi ce parere aveti >? Oare ardee parul?

2 răspunsuri:
| KubetiiOO a răspuns:

Salut! o placa adevarata de par costa in jur de 150 de lei aia nu cred ca e asa de buna si in general placile de par nu prea sunt bune la par ca ti l arzi!kiss

| Stefi002 a răspuns:

Am si eu o placa exact la fel si e bunicica, dar daca vrei calitate ar fi mai bine sa iti iei una adevarata!