| KatherineP a întrebat:

Bunaaaaa TPU. Ieri am fost in kaufland si am vazut o placa la 24 lei. Pentru ca nu imi permit foarte mult banii as vrea sa o iau. Scria pe cutie Sanusy America. Nu am gasit-o pe internet, voi ce parere aveti >? Oare ardee parul?

2 răspunsuri:
| Georgiana98 a răspuns:

Eu mi-am luat o placa de genul asta dar cu 20 de lei si acum am parul ars.Nu ma indrept in fiecare zi dar de 2-3 pe saptamana. Acum m-am lasat pentru ca am varfurile arse mai bine stangi bani si iti iei una mai buna. Asta e parerea mea pup>

| alexutzalovebi a răspuns:

Nu stiu cate putere ar putea sa aiba incat sa-ti arda parul.nu cred ca este asa buna nu indreapta bine...