| xGeOrGix a întrebat:

Cand apare sezonul 4 din kyle xy?

11 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Pai nici macar nu l-au terminat pe 3. Au ajuns la episodul 12 si apoi l-au oprit pentru ca n-avea audienta.
Nu inteleg cum un asemenea serial asa de bun sa nu aiba audienta la americani? Doamne!
E foarte tare serialul dar sper sa-l continue si sa revina totul la normal.

| 20.mvf a răspuns:

Si eu sunt nerabdator. Dar trebuie sa asteptam, am "auzit" ca sezonul 4 se filmeaza, si abia astept sa-l vad; sper sa fie cat mai mult.

| TheLastDancer15 a răspuns:

Exact: idem @Pho3nix.
adica, mi-a placut din prima atat de mult in cat am vazut toate episoadele din toate sezoanele in 3 saptamani!
iti dai seama. vreo 4-5 episoade pe zi. deci te-ai prins, nu?
sezoanele sunt urmatoarele:
1: 10 episoade
2: 23 episoade
3: 10 episoade
4: *** ca cica n-au audienta si nu l-au terminat da nu stiu cum pot sa se gandeasca altfel. in fine. eu sper ca te-am ajutat si ca merit o[funda] big grin pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pacat ca a trebuit sa il opreasca //// era un serial foarte tare... si foarte interesant...

Unul dintre cele mai bune filme : actiune, familie, dragoste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte bun filmul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca in 2011 o sa se termine de filmat si poate in 2012 o sa il difuzeze. Pt ca nu au cum sa lase un asemenea serial neterminat.

| yakuza a răspuns:

Super filmul....am citit comentariile voastre si desi suntem in 2015 nu am reusit sa gasesc sezonul 4 pe net..stie cineva daca a mai aparut sez 4 si unde il pot gasi?!

| Gavril_Mihai_1991 a răspuns (pentru yakuza):

Au si terminat sezonu 4 eu vreau sa vad pe al 5

| Traian5 a răspuns:

Si mie mi-a placut mult.
Dar din pacate sezonul 4 a fost anulat, nu se stie motivul.

| Traian5 a răspuns:

Si mie mi-a placut, dar sezonul 4 a fost anulat.
Pacat!

| Ferencz_Kilen_1988 a răspuns:

Dumnezeule oare cand apare vreau sai vad continuarea este extrem de bestial serialul si americanilor nu le place ei habar nau cei acel ceva bun si merita vazut ma rog sa apara si sezonul 4