| Clara120 a întrebat:

Cand iti indrepti parul cu placa trebuie sa fie umed?

9 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Nu, uscat trebuie sa fie.

| Shuellen a răspuns:

Poate fi si umed, si uscat, si ud. Ti-l si indeapta ti-l si usuca in acelasi timp, dar se deterioreaza mai repede.

| moniii a răspuns:

Nuuuuuuuuuu :O trebuie` sa fie uscatwinking pentru a nu arde destul de tare firul parului.big grin daca il indrepti umed ti se arde poarfe repedewinking
funditabig grin

| Ladybuug a răspuns:

NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!
Sa nu faci aceasta greseala. Daca iti intinzi parul cu placa si este umed parul, ti se arde instantaneu [parul].
Parul se indreapta cand este uscat.
Pentru a nu ti-l arde iti recomand protectia de la Killos. Poti intreba la magazine de cosmetice unde sunt vopsele. E pana in 20 de lei si e foarte buna!
Papa

| madda9588 a răspuns:

Nu! Sa nu faci greseala asta pentru ca o sa-ti arzi parul chiar de prima data cand il indrepti. Nu e indicat sa fie umed cand folosesti placa, dar poti totusi folosi unele produse ca sa nu se deterioreze prea tare.

| Angelyque a răspuns:

Nu pentru ca il arzi :P
uite sper sa te ajute
http://www.roportal.ro/......2032.htm;)
te pup

| PuFFuletz a răspuns:

Nu, niciodata deoarece daca ti ud til arzi foarte tare si o sa iti cada mult mai mult ca de obicei!

| PuFFuletz a răspuns:

Nu! daca ti ud o sa ti`l arzi foarte tare

| nicolle_3586 a răspuns:

Din cate stiu eu, nu pentru ca il arde foarte rau.