| anonim_4396 a întrebat:

Cand iti indrepti parul trebuie sa fie ud sau uscat are ceva daca e un pic umed?

4 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Obligatoriu părul trebuie să fie uscat. Mai multe citește aici http://www.roportal.ro/articole/sfaturi-pentru-indreptarea-parului-2032.htm

| katy a răspuns:

Daca e ud il arzi, nu e indicat nicis a aplici, spuma sau fixativ inainte de al intinde

| MIChan a răspuns:

Daca folosesti placa, e bine sa fie uscat, daca e umed, mai mult il fierbi si nu se indreapta.

| morningstar a răspuns:

Parul trebuie sa fie perfect uscat; altfel se arde si cred ca nici pentru placa nu e bine