| tweety_8071 a întrebat:

Care ati vazut filmul Silent Hill? ati inteles ceva din film.ca eu nu am inteles mare lucru.mai ales din finalu filmului.thinking
ma lamureste si pe mine cineva?
.mersi:*:*

2 răspunsuri:
| Swany a răspuns:

Daaa. l-am vazut de multe oriwinking
Prima data nici eu nu am inteles mare lucru'
Ce sa zic.
Mai uita'te odata la el happy. poate vei intelege mai multewinking

| JeffRider93 a răspuns:

Eu l-am vazut si n-am inteles absolut nimic...Adica,in 99% din film, Rose umbla ca disperat dupa Sharon, cand ea stie clar ca sansele s-o gaseasca sunt una la o mie.Dar, din Silent Hill:Revelation (continuarea filmului), e clar ceea ce se intampla.Adica,in mare parte Heather (Sharon), nu e in Silent Hill.