| MrAlexinho a întrebat:

Care caracter din metin2 este cel mai bun? fundita

4 răspunsuri:
| PяĬɔhĬηĐεℓ a răspuns:

A pai raspunsul e simplu... daca joci metine usoare cum ar fi val mondial(siteul : http://www.valmondial.fr/aragorn/ )Cel mai bun poate fi sura-magie neagra rupe sau ninja cu magiile alea lama...insa daca joci de exemplu grele ca si mt2 ro iti poti face war dar te asigur nu-i bun decat de la 0 la 35 in rest praf.Shamanul naspa ca pana faci tu lvl si magii P se duce totu de rapa. Warul nu prea este bun asa cum am zis si mai devreme e bun doar de la lvl 1 la lvl 35. Ninja este perfect pentru ca are niste magii bune si din experienta mea eu iti spun ca este bun.Sura este si el bun dar eu m-am saturat numai de sura asa ca mi-am facut un ninja. Uite si clasamentul:1.Sura,2.Ninja,3.Shaman,4.War si sa stii ca waru l-am pus ultimu ca este praf de tot la lvl mare chiar si daca esti de ex lvvl 75 un sura de 48 te bate la duel eu zic asta pentru ca mi s-a intamplat si cam asta ar fi clasamentul si lucrurile despre carcaterele de metin2.Bft! Fundita?

| WTF21 a răspuns:

War mental la lvl mare cu corpu dar la g sau pe sau daca vrei war corp dar pe aura si iures la g ori pe si samanul e bun dar pe dragon cu reflectie pentru ca poate reflecta 62% sau peste din dmg ninja mai e bun pe lama pentru crescut sau arc pentru duel. Funda?

| DrAgOs3D a răspuns:

Sura magie neagra este cel mai bun la lvl mare sa spunem 50-70 bate chiar si war de lvl 70 fara plus.insa trebuie sa inbunatatesti abilitatile sa faci g, pe-uri multa bafta. Funditabig grin?

| lovedark a răspuns:

Desigur shamanul! E cel mai bun! Te asigur!