| PuFuLeTe a întrebat:

Care credeti ca este lucrul cel mai important care il atrage pe un baiat la o fata? Care credeti ca sunt motivele pentru care un baiat s-ar putea indragosti de o fata?

Răspuns Câştigător
| stefi19 a răspuns:

- sani - se stie de cand exista omul: barbatii sunt innebuniti dupa sani!
fesele - chiar daca acestea reprezinta de multe ori, din diverse motive, una dintre nemultumirile femeilor (prea mari, prea mici, prea bombate, prea plate, etc.), barbatii adora o femeie intr-o pereche de pantaloni mulati sau o fusta prin care se poate deslusi un posterior sexy. Iar daca aceasta mai si merge, efectul este garantat!
- buzele - tocmai bune de sarutat si alintat, buzele voluptoase, pline si bine conturate atrag atentia oricarui barbat. Iar daca acestea mai sunt evidentiate si cu un gloss ori un ruj potrivit, vor cuceri intreaga atentie a partenerului...de discutie. Bineinteles, doar daca sunt insotite de o dantura perfecta si un zambet sincer.
- ochii - cati dintre barbati nu au fost cel putin o data fascinati de o pereche de ochi mari, albastri sau verzi, cu gene lungi, batand ca aripile unui fluturas?

Deveniti subiect de poezii de dragoste sau romane, ochii pot cuceri cu usurinta inima unui barbat.

5 răspunsuri:
| Twp3w a răspuns:

Felul ei de a fii... Caracterul! Mai pe scurt totulll:X

| ionela22 a răspuns:

Conteaza sa te poti natural asa cum esti in viata de zi nu sa joci rolul unei persoane false ca nu il poti juca la infinit.Conteaza si caracterul sa nu fii o increzuta,sa fii prietenoasa,afectuoasa,dulce, sa nu fii geloasa pentru ca gelozia distruge o relatie, comunicativa sa va impartasiti gandurile sunt importante aceste lucruri.fii naturala

| valyalexia a răspuns:

Nu frumusetea neaparat ci caracteru si felu de a se purta cu o persoana.

| IloveME a răspuns:

Frumusetea,felul d a fi...modestia!
am observat la multi ca adora fetele nebarfitoare!

| y2k_1473 a răspuns:

Cum arata, felu ei de a fi ...etc