| Kleoo a întrebat:

Care e vloggerita voastra preferate din Romania happy? Funda pentru rs care imi va placea!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu de ce, dar am senzatia ca raspunsul care-i va placea e Tequila. Ei bine, nu o suport pe fata asta.
Ca sa-ti raspund totusi la intrebare o sa zic Anca.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kleoo):

Da.

| Λησηумσцѕ a răspuns:

Vloggerita preferata a mea este Tequila (Bianca Adam). Ea e din Craiova, o pustoaica de 16 ani. Careia ii vin o gramada de ideii de subiecte pentru vlog. Iti recomand sa-i urmaresti video-urile.winking
Sper ca te-am ajutat.
Ceau!

| under89 a răspuns:

Nu am vloggerita preferată, am vloggeri preferați: TheWampers laughing

| Beccaaa a răspuns:

Vloggerita: It's Anca (probabil nu e chiar atât de populară ca Tequila, dar e super)
Volgger: TheLifeInRO

| Dackvareder123 a răspuns:

Da Tequila e cam enervanta, probabil Anca too și @Beccaaa sunt un fan Thelifeinro de asemenea.