| Adriana_8922 a întrebat:

Care este cel mai bun antivirus? Eu imi instalez tot felul ' de programe si jocurii si chiar imi trebuie unu bun laughingMerci

15 răspunsuri:
| GwenS a răspuns:

AVG-anti virus. aasa am eu si ffff bunbig grin

| OctinioSlatina a răspuns:

Nu pot sa zic care e mai bun si nimeni nu poate... depinde ce vrei tu, cat de capabil esti in domeniul IT happy. Ia-ti un kaspersky cu licenta pe 2011 ( daca vrei cu bani, treaba ta ) sau un BitDefender, tot asa cu licenta pe 2011. Daca vrei totul gratis, sau ma rog fara multa bataie de cap, ia-ti un AVG ( gasesti pe site oficial de unde sa downloadezi, ai si alte versiuni mai vechi, dar destul de ok )

| Alex0194 a răspuns:

Eu folosesc avast si nu am probleme

| ArTeMiSs_8963 a răspuns:

Eu am "AVIRA" si este bun pentru minebig grin

| TraficantaDeVisee a răspuns:

Cel mai bun este Kasperski antivirus licentiat de 5 ori la rand consecutiv ca cel mai bun antivirus

| radu189 a răspuns (pentru TraficantaDeVisee):

Eu am panda free merge bine nu consuma mult

| xGyAx a răspuns:

Avira AntiVir Control Center!

| RoxX_1956 a răspuns:

Norton antivirus 2010

| Annaa a răspuns:

Toate antivirusurile sunt bune.Ideea este sa ti le iei cu licenta.eu am BitDefender si e super bun.Bafta!winking

| Ellys_9495 a răspuns:

Avira AntiVir Control Center
Pe asta il folosesc eu... sper sa iti foloseasca... primesc si eu o fundita?

| DjSergyu a răspuns:

Antivirusul NOD32 BUSSINES EDITION dupa parerea mea este cel mai bun pentru jocuri, etc eu il folosesc de 4 ani si nu am nici un fel de probleme. Il poti downloada de aici: http://downloads.phpnuke.org/en/download-item-view-y-l-b-x-g/NOD32.htm ATENTIE DOAR DE AICI IL POTI DOWNLOADA!

| Ihatereligion a răspuns:

Avira sau Nod32, le poti downloada de pe situl lor oficial.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun e kaspersky
am vazut la real cu licenta pentru 1 an doar 100RON
nu mi se pare multbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Panda antivirus este f bun merge ok Funda PLZZ

| AnkaOfficial1 a răspuns:

Cred ca panda 1.