| stefania_3350 a întrebat:

Care este cel mai nedureros mod prin care te poti sinucide?

Răspuns Câştigător
| música a răspuns:

Buna stefania

Asculta-ma te rog.sinuciderea nu este o optiune care sa te faca sa speri ca va fi mai bine.sunt de acord.ca traim intr-o lume cu totul si cu totul alta lume de ce am vrea noi.indiferenta, ura invidia, nepasarea ne imping catre sinucidere...insa te rog sa nu faci asa ceva.gandeste-te ca mai sunt si oameni care tin la tine.
Si eu am trecut prin asa ceva.si inca trec.incearca sa iubesti pe zi ce trece si sa zambesti caci numai asa poti trece peste.as vrea sa te pot ajuta cu mai mult insa in pacate nu pot.nici la intrebare nu iti pot raspunde deoarece m-as simti vinovat dupa.incearca sa intelegi ca viata nu se invarte in jurul unor lucruri simple. ceea ce azi te-a coborat maine te va ridica.stiu ca iti este foarte greu.dar nu imposibil...nu zic ca altii ca vor venii si zile cu soare pentru ca stiu ca nu e asa.insa un lucru iti zic.zambeste si iubeste ca sufletul tau sa nu ramana pustiu...pe cer e si "steaua" ta.care nu va cadea niciodata
Imi pare rau ca nu pot face mai mult insa sper ca vei fi bine
Sa ai parte numai de zile cu soare, sa fii iubita si fericita, tot binele din lume ti-l doresc :*, Maryan

20 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Cu ce te ajută pe tine aceste răspunsuri? Vrei să mori? De ce?

| louise a răspuns:

Dne fereste nu te gandi la asa ceva, orice s-ar intampla, oricat de grea ar fi viata, nu te gandii la asa ceva ptc azi dumnezeu iti da o palma si maine te mangaie. Si gandeste-te cadaca te sincizi nu mai ai nici-o sansa sa ajungi in rai, ptc din start ai omorat o vita chair daca este a ta. Totul o sa treba ok?

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Citesti o carte. Daca nu te tine mori pe loc.

| música a răspuns:

HITLER.esti nul pentru mine...cum poti zice asa ceva...de fapt esti unu dintre ei.ce pot zice altceva halal de tine.mi-e mila de tine oh go on
"go and hang yourself stupid boy" (du-te si te spanzura...).ti-am pus si traducerea ca poate nu stii ce inseamna...

| Mayar a răspuns:

In somn sa te sinucizi. bai, daca te sinucizi, acolo unde mergi no sa fie bine, ca aia care se omoara ajung in iad, si de acolo nu mai poti pleca, asa cum poti pleca de aici.

Si is sigura ca viata ta are un rost, asa ca ajuta-i pe ceilalti, nu ii incurca cu sinuciderea ta!

| T30D0RA a răspuns:

Vai de steaua ta!

| ella369 a răspuns:

As putea sa te ajut cu un raspuns la aceasta intrebare dar nu vreautongue. Dupa te am pe constiintatongue

| ella369 a răspuns:

Hai ca iti spun eu. Da' nu mai zici la nimenitongue. Iei frumusel o seringa mai maricica asa o umpli cu aer, simplu tragi de codita si intra aer si apoi bagi frumusel seringa in vena si apesi. Mori garantat in 10 min cel mult si nici nu suferi. O sa ti se opreasca inima, nu o sa mai pompeze sangele si asta e. :* P.S. daca nu nimeresti vena nu patesti nimic. Deci nu te grabi cand faci treaba asta. Ai tot timpul din lume.tongue

| amma_2887 a răspuns:

Waw ce intrebare stranie...

atunci cand voi incerca iti voi spunelaughing

| AngelCrystals a răspuns:

Vrei sa te sinucizi si nu stii cum?
Ce intrebare!

| Larisa_3441 a răspuns:

Pai sa te arunci de la un etaj creddd

| CondratRobert98 a răspuns:

Buna! Ma oameni fara minte poate fata nu vrea sa faca pacatul acesta vrea sa stie si ea un lucru v-ati gandit la asta? Si sa revenim la subiect iei droguri.

| anduza a răspuns:

Sa iei multe pastile...dar cei de gand ai zile negre?

| stefania_3350 explică:

Nu bre nu vreau sa ma omor.am avut si eu o curiozitate

| MegadetH666 a răspuns:

Arunca-te in urma trenului laughing

| Forcas a răspuns:

Eu as zice sa te impuscandu-te in cap, sau daca nai de unde sa iei un pistol sa incerci cu un cutit ca mori pe loc si nu simti mult timp durerea. da cel mai bine e sa traiesti laughing ca daca te sinucizi ajungi in iad si nu e deloc bine acolo, mai bine pune pe altcineva sa te ucida laughing (glumeam)

| bboycbv a răspuns:

Ce sa faci?!? sa te sinucizi? e cea mai mare prostie,nimic in lumea asta nu merita sa te sinucizi,ce castigi? daca te sinucizi inseamna ca esti o persoana care nu are curajul sa infrunte momentele grele,fa un pas in fata si spune ca nu ti-e frica,infrunta orice problema cu capul sus, asta inseamna sa ai curaj si inteligenta, orice ar fi demonstreaza ca o problema nu te pune la pamant

| geo50 a răspuns:

laughing Chiar nu stiu; dar daca o sa incerci ceva poti sa ne impartasesti si noua. Omul cat traieste invata!

| Draganescu_Gigel_1990 a răspuns:

Spânzurarea