| alex_1645 a întrebat:

Cine credeti ca este mai bun Lionel Messi sau Cristiano Ronaldo.

Răspuns Câştigător
| UnuSimplu a răspuns:

Eterna intrebare.sa zici ca Ronaldo e peste Messi.ori nu stii fotbal ori esti batut in cap. Ronaldo bate intr-adevar loviturile libere bine, are joc de cap, viteza.cu tehnica aia a lui proasta.nu a mai trecut de mult de 1 adversar (de unul singur! sa nu uitam ca messi trece de 2-3 lejer).Da! Ronaldo e un baiat frumos, se imbraca, se aranjeaza.dar ca fotbalist nu ai cum sa-l compari cu Messi.Una e sa-ti placa un jucator si alta e sa zici ca e cel mai bun din lume.

23 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Cristiano Ronaldo

| andrei_1403 a răspuns:

Se vede ca numai la cei care raspound ronaldole dai voturi.dar in fine messi e primul apoi sunt xavi si iniesta si abia dupa ronaldo care e un ratat total.se vede ca nu mai poaate de ciuda ca messi e mai bun

| BRG a răspuns:

Lionel Ritchie

| Eron a răspuns:

CR, clar e cel mai bun.Sa-l vad eu pe messi facand bicicletele lui Donaldo sau alte faze spectaculoase.
La Real, Ronaldo munceste, pe cand in cazul lui messi, toate pasele il cauta.Cum sa nu dai goluri etc.
Hai Ronaldo!

| AlessiaRebecca a răspuns:

Cristiano Ronaldooooooooo evident!love struck

| 54ndy a răspuns:

Messi

| F7Dogg a răspuns:

Messi fratee, poate la figuri sa fie roni mai bun ca messi

| Laurentiuuu a răspuns (pentru F7Dogg):

Se scrie Rooney

| Stef29 a răspuns:

Cr7 este cel mai bun jucator este cu mult peste Messi.
Cr7 este genul de fotbalist facut in laboratoare, iar Messi este...
Deci cr7 este cel mai bun.

| Stef29 a răspuns:

Daca Messi este asa de bun cum s-a facut ca in Copa Del Rey o pierdut Barsa, Messi e un plescar care asteapta pasa ca el sa stea la 30m de portar fuge si el oleaca trece de un fundas si gol.Messi daca sa-r duce la Almeria nu ar fi nimic ca acolo nu e ca la Barsa toate pasele i se dau. Daca ar avea si el putin spirit de echipa si ar munci cum munceste cr7 nu ar fi nimic.Si iar revin la Copa del Rey no putut sa dea un amarat de gol din fata portii, iar cr7 o dat golul marcator doar cu o lovitura de cap, de cate ori la-ti vz pe Messi sa vina la o faza fixa in propriul careu? Si la Man United cr7 o avut spirit de echipa si o dat ce o avut el mai bun.Deci in concluzie Messi e nimic fata de Cr7.

| savalucian a răspuns:

Gheorghe hagi a fost mai bun ca amundoi la un loc!

| Laurentiuuu a răspuns (pentru savalucian):

Raduciociu a fost mai bun ca ei 3, sa nu uitam ca a ajuns la milan atunci in forta anilor 90'+primul jucator care a jucat in cele mai tari campionate (Spania, Germania, Franta, Anglia)

| yonutz96 a răspuns:

L.Messi e tare pe fugatongue si C.Ronaldo e bun pe scheme, driblinguri si lovituri liberetongue

| ileana_5795 a răspuns:

La fotbal, Lionel Messi.
La popularitate, figuri si impresii, Cristiano Ronaldo.

| stefan1995 a răspuns:

Buna.Messi e mult mai bun decat cr7, cristiano e un cocalar care merge prin cluburi,si trece din curva,in alta, messi are femeie de atata timp, si nu cauta singur paparazzi ca CR7...big grin

| razek98 a răspuns:

Lionel messi e cel mai bun pentru ca e modest si bunlove struck
funda? plsss

| WWEMan a răspuns:

Messi.Ronaldo e un gunoi.

| KosmyTheBoss a răspuns:

Messi

| lupsen a răspuns:

Cristiano Ronaldo e mai bun ca messi la dribling smecherii si are un sut mai bun ca messi uitate pe yotube.

| lungu_5803 a răspuns:

Si eu cred ca Cristiano Ronaldo bine acum depinde de perioada prin care trece fiecare fotbalist si daca imi amintesc eu bine acum cam un an a fost facuta o statistica cu mai multe lucruri si acolo arata cine este mai bun la lovituri libere, viteza etc. si cristiano ronaldo a castigat detasat. Sper ca ti-am fost de folos. Bafta si numai bine.

| honey_1418 a răspuns:

Lionel Messi

| MessiVio9 a răspuns:

Leo Messi Normal

| Deyuu_4486 a răspuns:

Cristiano Ronaldo(CR7)