| IonutRonaldo7 a întrebat:

Cine credeti ca e mai bun dintre Cristiano Ronaldo si Lionel Messi?

Răspuns Câştigător
| Vokii a răspuns:

Dupa numele tau se vede ca tii cu Ronaldo. xD

4 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Messi clar.

| m97 a răspuns:

Amandoi.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba care tine cu ronaldo e praffffff messi e mai bu la tot ronaldo o fi el destul de bun dar nu drbleaza ca messi si messi are o viteza mai mare si o forta in sut mai mare calr ca e messi nu te uiti la fotbal!

| Raccoon1Minaminovic a răspuns:

La scheme amandoi se pricep, la fel si la agilitate, dupa mine, cel mai bun este castigatorul balonului de aur...si in acest caz... favoritul este Messi
P.S.: Eu prefer Fernando Torres