| Alisa7109 a întrebat:

Care nume de fata si baiet va place cel mai mult si de ce? 2exemple

3 răspunsuri:
| lunathemoon a răspuns:

Fete: teodora si maria pentru ca reprezinta doua sfinte.
baieti: stefan si radu. sunt superbe! sper ca te-am ajutat si nu imi trebuie funda neaparat pentru. ca mie imi place sa ajut oamenii! nu ca si unii de pe TPU!

| ilcmty a răspuns:

De fata cred ca ar fi Andrada doarece imi place cum suna big grin si te baiat David sau Robert tot la fel mi se par dragute. Funda?

| anonimalma a răspuns:

Fete:Adelina pentru ca inseamna nobil si Daria pentru ca e dragut

baieti:Bernard si David pentru ca sunt niste nume deosebite