| Castravet_Sanda_2000 a întrebat:

Imi place de un baiet, dar el ma ignora, ce sa fac?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dragostea cu de-a sila nu se poate!
Posibil sa-ti placa tie, dar daca el nu te place, nu ai ce sa-i faci!
baietii nu sunt ca papausile, ascultatoare si sa execute ceea ce le pui tu sa faca, baietii sunt oameni care pot decide pentru ei si pot alege sa nu te placa.

| danutzu96 a răspuns:

Daca nu te place nu poti sa il obligi ca sentimentul sa fie reciproc. Nu poti face nimic din pacate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În primul rând mai treci pe la ora de romana și nu mai sta cu gândul la baieti.Ai timp după aceea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iti cauti altul!
Acum serios eu nu va inteleg pe astea carora vi se pune pata pe un baiat, de parca ar fi unicul de pe planeta!

| Amalia12345678 a răspuns:

Procedeaza si tu la fel, daca te place va veni el la tine.