| krax_6360 a întrebat:

Care stiti niste hackuri de metin2 ro care sa mearga acum?

3 răspunsuri:
| MaDa_4027 a răspuns:

Bai da toti va ganditi sa mergeti pe calea mai usoara la jocuri prin hack, in loc sa descoperiti jocul prin munca voi incercati sa trisati (vrei sa fi banat de GM daca te prinde admin cu hack)eu nu cred ca vrei sa dai bani intr-un joc.lasa jocurile iesi afara si bucurate de zilele insorite si de clipele minunate ale zilei.

| fCD a răspuns:

Mada a spus-o frumos laughing. Sunt atatea siteuri si forumuri si chatterboxchatterbox si voi poluati digital TPU?happy Iati o viata frateeee

| AlecsPAD a răspuns:

Uite aici un site serios:
www.hacksnguides.wikiforum.ro
Free hacks No keylogger (ai acolo un tutorial de depistare/stergere a keylogger-elor) 2013 fara virusi!