| LittleDrop a întrebat:

Care este/sunt statusul/statusurile voastre preferate? Fundita daca-mi plac si miekiss

Răspuns Câştigător
| luSi_5044 a răspuns:

Daca le dai prea mult atentie esti o zdreanta, ia atitudine fetitzo si scuipa`i in fata
Sunt frumoasa si isteata si toti ma invidiaza. Le transmit de la distanta ca cine nu ma place e o zdreanta.
StOoP! Gata-Gata, nu vreaU sa ma fUre altu, fura.ma tu ca-i maI bine :X, Ca si mie imi c0nvinesmug[
Respectul ee ceeaa ` ce primesti pentru ce faci`. si eu din respect ma pisJ ` pe tinee.; x

Sper ca ti`s de f0loshappy te pupa luSii:*

3 răspunsuri:
| nobody_9468 a răspuns:

~ei nu ii pasa de masini, chestii e indiferenta... poti sa o legi cu catuse de pat, e tot independenta
~aici am vrut sa scriu.aici am scris.acum radeti.radeti v'am zis!
~putea sa fi inger, dar e demon!
~daca as fi marijuana te-ai droga cu mine?
~vor cocaina cea mai pura. vor bautura cea mai fina si cate o pastila in drum spre dormitor. vor putina adrenalina in viata lor.asta e ce vor fetele in jurul lor
~yO Te prOvOc sa luam fOc!laughingsa ne simTim ca`n rai, chiar daca`i draQ la mijlOk!
~Arzi de nerabdare cand apar, daca tot arzi, arzi de tot macar!smug
~ Ma vezi? Te cred. Ma crezi? Te-aud. M-asculti? Te vad. Esti praf
~Ce rol vrei sa joc acum? sa fiu ca ieri nevinovata sau azi ca niciodata
~scuz'me, ai un foc? ca sa aprindem o discutie
~N`are rOst sa te miri nu`i prima oara, Fetele fac striptease fara bara, Un minut si hainele le zbOara, ti-a placut si vrei si-a doua oara
~i'm just a kidd... a hot kidd.

Bafta.

| Adredemesconf a răspuns:

Al meu este "Dacă cineva te considera prost, mai bine taci din gură ca să nu înlături orice dubiu...".
O zi buna!