| Maria428 a întrebat:

Cat costa o - Placa de indreptat parul Philips HP8362/00 -? happy Fundiiiita love struck.

9 răspunsuri:
| Bogdan_9316 a răspuns:

In jur de 250 RON - 308, 63 RON.
Dar iti dau un site uitate aici : http://www.marketonline.ro/......-hp8362-00

| Brâncuşi a răspuns:

Bună Maria, în jur de 60-80 de lei, depinde de unde o achiziţionezi cât şi garanţia să fie valabilă, o zi minunată!

| Maria428 explică (pentru Brâncuşi):

Nu cred :-s. Paii este o placa foarte performanta din cate am auzit. Are o prietena de-a mea dar nu stie sigur cat costa dar mai mult ca sigur costa mai mult de 100 de leiwinking
Adiiica la cat de performanta e, nu cred ca ar costa 60-80 de leihee hee :* Oricum mersi big grin.

| alexalexandrusincerul a răspuns (pentru Maria428):

Dar pentru ce iti trebuie? Este foarte costisitoare.Cati ani ai? Conteaza si varsta, pentru ca nu ai ce face cu ea, parul se poate indrepta si cu altceva, mai putin costisitor.

| Maria428 explică (pentru alexalexandrusincerul):

Am 17 ani rolling eyes. Eu tin la aspectul meu, si as da pana in 400 de milioane ( in banii vechi 400 milioane - mai usor imi e asa laughing ) pentru un accesoriu pe care il vreau cu adevarat. happy

| alexalexandrusincerul a răspuns (pentru Maria428):

Nu frumusetea fizica conteaza cel mai mult, ci cunostintele pe care le detii.Iar la varsta ta nu ar trebui sa folosesti asa ceva.

| Maria428 explică (pentru alexalexandrusincerul):

Hmm. Paii daca tot vrei sa stii am incheiat clasa a X cu media de 9.45. straight face Pentru mine si aspectul fizic conteazawinking. Unele folosesc placa de la 13 ani si nu mai comenteaza altii nimic. Frate' am 17 ani, stiu sa ma descurc si fara sfaturi.winking

| Brâncuşi a răspuns:

Scuză-mă este vina mea am încurcat-o cu un alt model întradevăr placa este mult mai scumpă de 100 de lei, cred că nu ai vrea să ştii cât costă, uite :

http://www.price.ro/preturi_philips_hp8362_489293.htm

| AdyAdeluş a răspuns:

Daca vrei una buna cauta pe net era ceva de genul100 lei sau 90 si ai garantie 7-8 ani. Daca vrei una mai asa si asa costa 70 lei sau 80 si ai garantie 4-5 ani. Sper ca te-am ajutat.O zi buna in continuare.