| JohnnyS a întrebat:

Cate ore de mate si info se fac la mate-info intensiv matematica? dar la mate-info intesiv info? si inca o intrebare, la clasa a2-a se poate alege la ce sa faci intensiv?

3 răspunsuri:
| Morreti a răspuns:

5 si 4(daca se ia in considerare si obtinalul in cazul in care acesta este de matematica atunci vor fi 6 si 5)

| JohnnyS explică (pentru Morreti):

5 info si 4 matematica? chiar daca este intensiv mate sau cum?

| Morreti a răspuns (pentru JohnnyS):

5/6 ore de mate si 3/4 ore de info mate-info intensiv matematica

4/5 ore de mate si 4/5 ore de info la mate-info intensiv info