| Fedaskyn a întrebat:

Hey, cine este la liceul Octav Onicescu pe mate-info intesiv, imi poate spune si mie care este diferenta de mate-info simplu si cum sunt profesorii la intensiv (daca sunt aceeasi ca la simplus, iar daca difera cum sunt, cum predau etc)

Răspuns Câştigător
| PatriziaDaniela2334 a răspuns:

Buna! Nu stiu exact cum predau profesorii acolo dar diferenta dintre mate-info simplu si mate-info intensiv este ca la intensiv e mai multa matematica si informatica. La mate-info simplu e mai "usor" cu matematica {la nr de ore ma refer}. Altceva, nu stiu. Sper ca ti-a folosit raspunsul meu. O zi buna!

2 răspunsuri:
| fyndtnydt7u a răspuns:

Ce faci, Florinele? laughing)

| Fedaskyn explică (pentru fyndtnydt7u):

No bene, ui pe TPU, tu?