| Ionela2456 a întrebat:

Caut o cura de slabire eficiente. Vreau sa slabesc 5 kg. in 2 sau 3 saptamani. Mentionez am 14 ani. Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sport,in special jogging si ca mancare, fructe si legume, ciorbe si de astea la amiaza, fara paine!

| Ionela2456 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc.Faza cu painea e exclusa, nu mananc deloc paine.

4 răspunsuri:
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,fa sport, mananca sanatos, bea multa apa, si nu apela la diete sau pastile.Alea"te dau peste cap" de tothappy.

| oOSaritaOo a răspuns:

Dacă te chinui de la vârsta asta cu cure... nu e bine draga mea! Pentru că dacă te apuci de cură, va trebui să te ţii de ea, iar când te vei lăsa, vei dorii să mânci mult, cam aşa e. Şi mie mi s-a întâmplat la fel şi m-am îngrăşat la loc... Mai bine fă sport.

| Ionela2456 explică (pentru oOSaritaOo):

Multumesc pentru sfat.