| Eremge a întrebat:

Ce faceti cand va plictisiti? Avand in vedere ca stau mai mult in casa..niste activitati ceva

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cand mai ai timp de plictisit, cand ai atat de mult de invatat?

| Eremge explică (pentru Violleta2022):

Cine ti-a zis ca am mult de invatat?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Eremge):

Daca esti elev inca, cu siguranta ai de tocit destul.

| Eremge explică (pentru Violleta2022):

Daca inca eram elev, nu mai puneam intrebarea.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Eremge):

Atunci ia-ti un job... sau doua happy

| Eremge explică (pentru Violleta2022):

Daca stiai ca nu vrei sa ma ajuti, nu trebuia sa mai comentezi. ☺

| Ara997 a răspuns:

Rummy (remy), curatenie generala cu tot batalionul in priza, redecorare, bricolaj, hobby individual adica face fiecare ce-i place

| FrateleTedur a răspuns:

Well, se vede ca nu esti gamer, deci nu o sa iti zic sa joci ceva. Asculta muzica, exerseaza abdomene, flotari etc, niciodata nu strica. Ai prieteni? Iesi cu ei pe afara. Da-le un telefon si vezi unde vor sa mergeti. Ai prietena? Scoate-o la un suc, la o savarina, intr-un parc ceva.
Si bineinteles, cand toate astea de mai sus dau gres, tot timpul mana dreapta e gata de niste actiune, asa ca da-i drumu. Fa ceva, nu mai sta sa treaca viata pe langa tine!

| GabrielRobert22 a răspuns:

Joaca niste jocuri, asculta muzica, citeste sau urmareste filmulete despre ceva anume daca vrei, acorda timp hobby-urilor tale si pentru ce conteaza pentru tine, daca ai chef sa iesi du-te cu niste prieteni in oras (sa mananaci o pizza, sa te plimbi in parc cu ei)