| anonim_4396 a întrebat:

Ce ai schimba la tine?

Răspuns Câştigător
| pastru009 a răspuns:

Buna.Iti spun eu ce as schimba la mine:
NIMIC! Noi suntem unici si chiar si daca avem defecte sau calitati sau probleme fizice. Exista defecte pe care le putem stapani si defecte pe care nu le putem controla din cauza vointei noastre.
Putem fi superiori defectelor mentale, morale/fizice cu ajutorul unei vointe puternice si hotararii.
De ce sa ne schimbam defectele? Acestea mai au si parti bune.De exemplu daca esti tupeist, spui adevarul gol golut despre o persoana sau despre ce te deranjeaza, si desigur acest lucru ii spui acelei persoane direct in fata.
Intelegeti ce vreau sa spun?"NU va schimbati(moral/personalitate). Sunteti unici asa cum v-a facut Dumnezeu"!

141 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Produsele cosmetice. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

EU una nimic laughing stiu ca sunt plina de defecte si multa lume ma vrea cheala si cu botul umflat, dar daca as schimba ceva la mine as fi mai putin EU. Iar mie imi place de EU.

| Anonim0100 a răspuns:

Nu as schimba nimic, raman asa cum m-a lasat Dumnezeu!

| LivingLouder a răspuns:

Totul

| adrew a răspuns:

As mai adauga 1kg de intelepciune

| Lyndsey a răspuns:

Buna! Eu una ma mandresc cu mine insami si mai ales cu personalitatea mea. Daca ar fi ceva de schimbat la mine ar fi modul de viata. Inteleg ca tu poate te-ai referit la trasaturi fizice/ morale. Avand in vedere si acest lucru, mi-ar placea sa fiu putin mai grasuta, sa am picioarele cu muschi. Insa, trebuie sa intelegem ca trebuie sa ne iubim asa cum suntem: pe noi insine si pe cei din jur. Tu ce ai schimba la tine? :p

| diavolitadulce a răspuns:

As vrea sa pot sa nu mai pun suflet asa repede intr-o relatie pentru ca sunt genul care sufera mult

| kidy00 a răspuns:

Nimic laughing, s-au nu imi trece prin cap? big grin Ba da, cred ca familia laughing

| suntZeu a răspuns:

Am nevoie de mai multa rabdare, duc lipsa...cu cat te apropi mai tare de perfectiune cu atat ea isi ia distanta fata de tine

| AlexandraPrincess a răspuns:

Să nu fiu aşa timidă! big grin

| trance04 a răspuns:

Temperamentul

| AnneღU a răspuns:

As vrea sa am mai multa incredere in mine! Din punct de vedere fizic, mai multe, ca nha noi fetele nu prea suntem multumite de naturaletea asta laughing

Răspuns utilizator avertizat
| 00SweetTweety00 a răspuns:

Hey puppy dog eyes love struck
Hmm thinking as schimba in primul rand N.I.M.I.C.winking! Asta suntwinking cu bune si cu relewinking! Cine vrea sa ma accepte ma i-a la pachet : cu defecte si calitatiwinking

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru 00SweetTweety00):

Daca te vei hotara sa o faci, incepe cu gramatica. Spor!

| 00SweetTweety00 a răspuns (pentru ViseleSmulgGratii):

PAwinking ~! si apropo iti recomand acelasi lucru laughing
,, hotara`` laughing se scrie cu,, î``, nu cu,, â``winking! laughing asa ca nu te mai da destept/desteaptawinking!

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru 00SweetTweety00):

Macar tu ai inteles din prima ce am scris. Mie imi ia 5 minute sa descifrez ce scrii tu. "Intelewinkinglaughinggi ~~~?"

| 00SweetTweety00 a răspuns (pentru ViseleSmulgGratii):

Hawinking! Ce ieftinwinking!

| LiviuAlexoiu a răspuns:

Felul de a gandi. Gandesc total diferit de altii si asta ma face cateodata sa par un freak.

| pastru009 a răspuns (pentru LiviuAlexoiu):

Stii ce nu inteleg eu? De ce ai vrea sa iti schimbi modul de a gandi Liviu? Faptul ca gandesti diferit fata de altii este foarte bine si frumos.NU trebuie sa gandesti ca si ceilalti pentru a te face remarcat sau cool.Si poate colegii(subliniez colegii deoarece poate ei sunt singurii care te considera a freak kid) te considera un ciudat, dar asta nu inseamna ca esti.
Tine minte...este bine sa gandesti diferit fata de altii oameni, indiferent de subiectul pe care il alegi.winking

| LiviuAlexoiu a răspuns (pentru pastru009):

Lol u smart
k imma try to be different in continuare :333

| AsafteiAndreiDaniel a răspuns:

Nasii

| HotuDePrajiturele1398 a răspuns:

Mai nimic ...doar prietenii.

| irbis96 a răspuns:

Fizic? Parul, as vrea sa fie roscat natural.
Ca personalitate, as vrea sa fiu mai sociabila happy

| Galatz a răspuns:

Felul de a fi.

Răspuns utilizator avertizat
| ℓσяєภยş a răspuns:

Parul.

| RubikSD a răspuns:

Mi-as dori sa fim mai motivat pentru a face anumite lucruri.

| Search69 a răspuns:

Nimic nu as schimbalaughing

| justmebi a răspuns:

Fizic...foarte multe. in rest nimic laughing

| Levelstar a răspuns:

Urechile

| deny2013 a răspuns:

Culoarea ochilor, sa fiu mai curajoasa, si cam atat.

| Prietenoasa a răspuns:

Varsta parintilor la mine: sa fiu blonda, mai scunda, norocul in dragoste, orasul, memoria, talentul la muzica sa fie mai mare, sa fiu slaba, mai frumoasa, sa nu fiu lenesa, sa nu fiu timida si sa am ochii albastri.

| necdannec a răspuns:

Felul de a fi!

| miru20cmrecords a răspuns:

Nimic.