| anonim_4396 a întrebat:

Ce ai schimba la tine?

Răspuns Câştigător
| pastru009 a răspuns:

Buna.Iti spun eu ce as schimba la mine:
NIMIC! Noi suntem unici si chiar si daca avem defecte sau calitati sau probleme fizice. Exista defecte pe care le putem stapani si defecte pe care nu le putem controla din cauza vointei noastre.
Putem fi superiori defectelor mentale, morale/fizice cu ajutorul unei vointe puternice si hotararii.
De ce sa ne schimbam defectele? Acestea mai au si parti bune.De exemplu daca esti tupeist, spui adevarul gol golut despre o persoana sau despre ce te deranjeaza, si desigur acest lucru ii spui acelei persoane direct in fata.
Intelegeti ce vreau sa spun?"NU va schimbati(moral/personalitate). Sunteti unici asa cum v-a facut Dumnezeu"!

141 răspunsuri:
| alexboss1498 a răspuns:

Parul

| RichyRich a răspuns:

Greutatea.big grin

| 1Nightwolf1 a răspuns:

Nu as schimba nimic imi place tot la mine mai ales felul meu de a gandi.

| incolorinviatata9 a răspuns:

As vrea sa imi schimb foarte multe la mine, in primul rind familia, in al 2-lea numele si prenumele, in al 3-lea corpul sa fiu putin mai slaba big grin si multr altele etc.

| babocica a răspuns:

Frumusetea

| AliiixLexiii a răspuns:

Parul... cam atat

| lazeadenisa a răspuns:

Nimic

| Miryy a răspuns:

Eu as schimpa nasul in rest ma consider o persoana frumoasa ca daca nu ma consider eu frumoasa cine sa ma consideree?

| cristian2013000000 a răspuns:

Parul

| Gabriel_Olaru_2000 a răspuns:

Nimic...Dar nici perfect nu sunt!