| anonim_4396 a întrebat:

Ce ai schimba la tine?

Răspuns Câştigător
| pastru009 a răspuns:

Buna.Iti spun eu ce as schimba la mine:
NIMIC! Noi suntem unici si chiar si daca avem defecte sau calitati sau probleme fizice. Exista defecte pe care le putem stapani si defecte pe care nu le putem controla din cauza vointei noastre.
Putem fi superiori defectelor mentale, morale/fizice cu ajutorul unei vointe puternice si hotararii.
De ce sa ne schimbam defectele? Acestea mai au si parti bune.De exemplu daca esti tupeist, spui adevarul gol golut despre o persoana sau despre ce te deranjeaza, si desigur acest lucru ii spui acelei persoane direct in fata.
Intelegeti ce vreau sa spun?"NU va schimbati(moral/personalitate). Sunteti unici asa cum v-a facut Dumnezeu"!

141 răspunsuri:
| sebitzu007 a răspuns:

Putin aspectul

| Beautifullady189 a răspuns:

Nasul sa fiu mai dezvoltata mai agea sa numai fiu lenesa sa inva bine de tot.....multe

| nokautone a răspuns:

Sapunul

| kossmin16 a răspuns:

Parul as vrea sa fiu blond

| xAnonimă a răspuns:

Tot.

| El3m3ntul a răspuns:

Depinde,daca ar fi sa schimb ceva pentru a fii pe plac unei persoane anume nu as schimba nimic deoarece ori ma accepta asa cum sunt ori deloc iar pentru mine as schimba un pic fizicul mai multi muschi ar fi de folos laughing

| Kimmiii a răspuns:

As schimba bunatatea, cu toate ca stiu ca cineva mi-a facut rau ..eu ii fac bine si ii ofer totul pe tava.

| ScriptS3 a răspuns:

Ce vreau sa schimb is lucruri morale, adica rautatea si sinceritatea.Is lucruri ce le-am mostenit,, din greseala'' de la tata, iar prieteni spun ca n-ar trebui sa fiu atat de sincera, mai ales ca sa fii sincer/a inseamna sa spui cea ce gandesti si gandurile mele is rele.

| Fatarap a răspuns:

As vrea sa schimb multe lucruri la mine... dar nu are rost cine te palce te place asa cum esti. Nu are rost sa te schimbi pentru o persoana.

| jumpno a răspuns:

Inaltimea frumusetea si sportivitatea

| 8lueVelvet a răspuns:

Nu prea am ce sa schimb, poate dramul minuscul de naivitate pe care il am.

| Gomez_Daniele_1976 a răspuns:

Nimic nu mi-as schimba, sunt frumoasa asa cum sunt!

| Mihaela2o a răspuns:

Inaltimea

| dani2012 a răspuns:

Ma simt putin cam inalt laughing De obicei ma simt ca o girafa pe langa ceilalti laughing

| SauronLPF a răspuns:

Multe.

| MariaaaaLm a răspuns:

Pai mai multe lucruri gen : Sa ma comport mai frumos cu lumea, sa nu mai fiu asa suparacioasa, daca cineva spune ceva ce nu imi convine sa tac din gura. cam asta ar fi totul

| YoisNoLife a răspuns:

Caracteru

| tacea112 a răspuns:

Inaltimea

| Adrian43 a răspuns:

Ma-i multe.

| BubblessMc a răspuns:

Timiditatea..si sa fiu indraznet

| justyoanna007 a răspuns:

As vrea sa fiu mai rabdatoare

| Diushh a răspuns:

Familia...straight face si ceva la fizichappy

| ByABya21 a răspuns:

Look-ul, purtarea...si, cam atat.

| mariyya a răspuns:

As vrea sa fiu mult mai tupeista si mai greu de influentata ( nu in mod neaparat negativ, chestii..in general de scoala )

| DeliaSiPunct a răspuns:

As vrea prieteni. Prieteni adevarati!

| DatesIonutCatalin a răspuns:

Nimic!

| Hurricane20000 a răspuns:

Fizic!

| piruleta a răspuns:

Mi-as dori sa schimb felul in care ma coport

| AalionaUntila a răspuns:

Sincer nu stiu ce as schimba la mine, pentru ca dacas schimba ceva o sa afecteze viitorul si prezentul.

| stefania0987 a răspuns:

Parul