| Fifylici a întrebat:

Ce aiuriti se pun sa raporteze aiurea
cu ce am gresit?
am pus o intrebare despre ce parfum va place cum miroase Incandessence sau Little black dress
ce caracter irevelant are intrebarea mea?

Răspuns Câştigător
| Domyno a răspuns:

Cunosc faza! am avut si eu parte de ea, ce sa-i faci draga, astia-s oamenii inteligenti ce ne citesc intrebarile! laughing :-J

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se întîmplă și la case mari, și mie mi s-a șters una tot cu "scuza" caracter irelevant!
Pa, pa.

| Kitty a răspuns:

Pe unii nu-i putem intelege, dar hai sa nu ne mai gandim la ei ca doar nu`s mai importanti decat tine, nu? (de ex.). Intrebarea a fost ok, ti-am raspuns si eu la ea.

| mhg a răspuns:

Nu are caracter irelevant. N-au ce sa faca si raporteaza aiurea, cred.

| Adella92 a răspuns:

Fifylici nu stiu dar probabil a facut-o din greseala cine stie. orice e posibil. oricum crezi ca va recunoaste?!