| anonim_4396 a întrebat:

Far away, incandessence sau little black dress? Care miroase mai bine si persista?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Mie mi a placut mult,, far away,,

| S3S3an a răspuns:

Little blak dress

| ILoveWeekends a răspuns:

Little black dress.eu le am pe toate, dar lttle black dress este cel mai bun

| SweetLoolyPoop a răspuns:

Incandessence.

| BubblesWorld a răspuns:

Eu folosesc si little black dress si far away.Ambele miros foarte bine, dar parca la LBD parfumul persista mai mult. Pupici

| AliceCorina13 a răspuns:

Incandessence este cel mai bun. Miroase super si persista pe haine, pana le speli. rolling on the floor
Funda? :*

| ViataNebuna a răspuns:

Little black dress... miroase cel mai bine si perisista! crede-ma!