| Rehab a întrebat:

Care parfum vi se pare că miroase mai frumos..little black dress / Incandessence?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer Little black dress desi si Incandessence are aroma lui happy!

| LoveTenis a răspuns:

După mine, little black dress miroase mult mult mult mai frumos! Și este și mai sexy!laughing

| Rehab explică (pentru LoveTenis):

Asa ma gandeam si eu! laughing dar am zis sa vad si niste pareri. laughing

| ILoveWeekends a răspuns:

Lbd

| munteanmaria a răspuns:

Eu cred ca little black dress!

| Catacombe a răspuns:

Little black dress. Mai este si Instinc foarte frumos.

| scumpi12345678 a răspuns:

Mie personal nu-mi plac! incearca moment du bonheure de la yves rocher sau so elixir tot de la ei, sunt absolut criminale!