| sonya69 a întrebat:

Ce va place mai mult: vara sau iarna? argumentati.

4 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Amandoua...stii cand este vara simt lipsa iernii si vreau sa fie iarna si cand este iarna simt lipsa verii si vre'au sa fie varalaughingamandoua imi placwinking

| Theda a răspuns:

Pot sa spun ca nu sunt chiar hotarata.Cand e vara zic ca vreau sa fie iarna, iar cand e iarna vreau sa fie vara.Sunt foarte indecisa. Dar daca ma gandesc mai bine mai frumoasa e iarna pentru ca nu sunt insecte laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta vara!

| ciufiXXXXXX a răspuns:

Daca ma crezi aman2laughing
pai aporoape tot timpul cand e iarna vreau sa fie vara si invershappy
dar cred ca totusi mai mult imi place vara pentru ca in primul rand este vacanta, nu ai grija temelor a scolii, e cald poti iesi cu prietenii in natura, cu rolele, cu bicicleta, poti merge sa faci baie la un bazin stiu eu' oriundehappy
e cald, bine, soare...imi placee:X:X