| alejandra22 a întrebat:

Ce ar trebui sa fac ca sa ma placa un baiat?

Răspuns Câştigător
| ShadowGhost a răspuns:

In primul rand sa fi desteapta, amuzanta, si sa arati bine, pentru ca baieti de obicei se uita la ce ai in creier si la cum arati.Ar trebui sa fi o tipa amuzanta, desteapta, intelegatoare, politicoasa dar si putin nesimtita si draguta.Crede-ma,daca esti draguta si desteapta, totul o sa vina de la sine. Daca un baiat nu te place asa cum esti, atunci nu ar trebui sa ii dai importanta, va aparea altul care te va iubi si respecta asa cum esti tu.Trebuie sa vada ca dai sfaturi bune, si ca fetele din clasa se inteleg perfect cu tine, iar profesori te apreciaza, iar cand ei o sa aiba nevoie de ceva gen sa le dai o tema sau sa le soptesti la lectie atunci o sa inceapa sa te aprecieze, insa sa ai grija ca acest lucru sa nu devina profit.Bafta:*

9 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Sa mai cresti.

| alejandra22 explică (pentru Xtadelo):

Am 14 ani!

| Xtadelo a răspuns (pentru alejandra22):

Nu pari de 14 ani happy

| unknownn a răspuns (pentru Xtadelo):

Cica are 14 ani si acu 2 intrebari a intrebat: "Cum ar putea o fata de 10 ani sa stranga 599 de lei..."

| Xtadelo a răspuns (pentru unknownn):

Hahahha rolling on the floor

| alejandra22 explică (pentru unknownn):

Nu era vorba despre mine!

| alejandra22 explică (pentru Xtadelo):

DAA e o poza cu soramea nu stiam ce sa pun oricum acum are 10 ani si nu stiu cum sa schimb poza dar e buna numa ca da impresie...

| Wehes a răspuns:

Sa fii tu insuti.

| s4b1 a răspuns:

Fii TU! Niciodata sa nu te schimi pentru un baiat, si daca placi un baiat si vrei sa ii atragi atentia, imprieteniti-va, si dupa un timp.dar sa ai incredere in el, sa nu fie un badaran ii poti spune ce simti.