| GoodLuck10 a întrebat:

Ce ar trebui sa fac ca un baiat sa ma placa?

Răspuns Câştigător
| plasticsmile a răspuns:

Trebuie sa fi tu insuti deoarece daca vei aborda o alta atitudine, un alt comportament in 3 cuvinte sa fi falsa nu vei face nimic decat sa te pacalesti pe tine insuti. Nu poti face ceva anume ca un baiat sa te placa happy un baiat te place doar pentru felul de a fi sau ce e acum in zilele de azi dupa cum arati. Funda?

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sa te vopsesti in culoarea lui preferata si sa-ti pui silicoane.

| GoodLuck10 explică (pentru neutrino):

Asta-i buna rolling on the floor

| LiviuAlan a răspuns (pentru neutrino):

Era o gluma, nu?

| TreiSurori a răspuns:

Sa ai grija de tine, de igiena ta
si sa ai o personalitate frumoasa happy

| andreeaemilia a răspuns:

Nimic. Sa fii tu insati, presupun ca nu vrei sa se indragosteasca de o iluzie. Vorbeste cu el, asculta-l, arata-i ca-ti pasa de el si ai incredere in tine. Daca e sa te placa o sa te placa pentru ceea ce esti si o sa aveti o relatie bazata pe incredere si comunicare.

| AlecutzaAle a răspuns:

Trebuie sa fi tu pentru ca daca te schimbi doar ca sa il faci sa te placa atunci poti sa stii ca niciodata nu te va placea pe tine insuti! Eu am facut greseala asta odata si cand am fost cu acel tip dupa o saptamana mi-a spus ca m-am schimbat si s-a despartit de mine

| Zancu a răspuns:

Sa te speli pe dinti!

| GoodLuck10 explică (pentru Zancu):

Buna Idee. Nici nu m-am gandit la asta laughing