| papuciirupti a întrebat:

Ce asteptari aveti de la noul an?
care sunt dorintele voastre, ce vreti sa realizati in noul an?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu prea mai am dorinte. Sa aud ca ai ajuns pompier!hee hee

| papuciirupti explică (pentru Salontanul):

Va salut și va mulțumesc pentru gândul bun!

| AFR81 a răspuns:

Sper sa fiu sanatos, sa iau permisul, sa imi cumpar masina, sa castig minim 3 turnee (tenis - amatori), sa urc pe locul 1 pe tara la dublu (tot tenis - amatori - nivel 5), sa iau toate examenele la facultate, sa citesc cel putin 40 de carti si multe alte lucruri care nu-mi vin acum in minte. Mi-ar mai placea sa-l vad pe Roger Federer castigand inca un Grand Slam.

| vocea a răspuns:

Vreau sa fiu sanatos si iubit si acealasi lucru iti doresc si tie.