| TheMechanix a întrebat:

Ce asteptari aveti de la noul an? Ca sperante nu mai are nimeni!

8 răspunsuri:
| Trinitas a răspuns:

In lume nu mai am sperante. Vreau un unicorn.

| Bya132 a răspuns (pentru Trinitas):

Eu vreau doi unicorni. O femelă şi un mascul, după să se înmulţească şi o să fac o fermă de unicorni. Yeeee

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Sa ploua cu sloboz si trollii sa nu aiba umbrela

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Eu inca sper ca basescu moarethinking totusi, e destul de batran

| GhostStar a răspuns:

Sa ploua cu sperma de cal si manelistii sa tina gura deschisa

| kittyshor a răspuns:

Sper totusi sa-si revina toata lumea din disperare si sa se adune...ma astept oricum la un an mai bun decat 2011... sper sa nu raman cu asteptatu laughingoricum.la multi ani tuturor si toate cele bune in noul an!

| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Traiesc cu speranta in suflet,ca,odata cu alegrile de la sfarsitul anului,ne va fi mai bine,sau mai putin rau decat ne a fost cu cei de la actuala putere.
In marea mea speranta sunt incluse si asteptarile,imi doresc sa ne fie mai bine,noua, tuturor, sa incep sa vad din ce in ce mai rar oameni pe strada fara adapost, imi doresc sa scada nivelul copiiilor abandonati in plasamente si uitati de lume acolo.
Sper sa ne fie bine!
La multi ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă aştept să se întoarcă vechiul an.