| introduaicinumele a întrebat:

Cum pot trai unii oameni fara prieteni? Singuri in casa toata ziua...

9 răspunsuri:
| Alecsyyya a răspuns:

Mie una nu mi-ar placea sa stau asa singura in casa, imi place sa ies cu prietenii, sunt sociabila. Dar poate si persoanelor despre care vorbesti tu le este greu, sau vad o placere in a sta inchisi in casa cu ochii in calculator. Mai mult isi irosesc viata...

| WalterWhite a răspuns:

Pai si eu am niste zile in care stau toata ziua in casa la calculator dar nu rezist sa nu ies afara macar 5 din 7 zile.

| OnuOnulică a răspuns:

Li se par mai interesant sa stea la calculator decat sa se joaca pe afara... sau alti nu sunt aceptati in diferite grupuri... oricum sunt multe explicati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu au thinking

| SebylVane1890 a răspuns:

Pai nu pot trai. Daca stai in casa toata ziua, nu poti spune ca traiesti, doar irosesti oxigenul degeaba.Ei nu traiesc, doar exista...Dar exista si oameni care au motive.Ei nu intra in categoria asta big grin

| uNaturra a răspuns (pentru SebylVane1890):

Idiot mare mai ești!

| SebylVane1890 a răspuns (pentru uNaturra):

Scuza-ma? Ce vrea sa insemne asta? Poti,cu infimul tau bun simt,sa iti explici afirmatia?
De ce m-ai jigni pentru simplul fapt ca am o opinie,capul tau mic nu accepta ideea de diversitate?
Sunt sigura ca te-ai simtit indirect jignit de raspunsul meu,dar ai avea oare capacitatea sa iti si motivezi alegerea cuvintelor? Puteai pur si simplu sa spui ca nu esti de acord,ca ai o alta opinie si o explica-i, si as fi fost complet de acord cu tine si te-as fi lasat sa gandesti ce vrei, pentru ca fiecare are drept la o parere, dar se pare ca nu meritibig grin
Si hai sa-ti spun un secret(sa nu mai afle nimeni):sunt fata, trist pentru tine, nu?

| Darkela a răspuns:

Eu sunt una dintre acele persoane.

De ce am ramas fara prieteni? Totul a inceput cand o "prietena" de-a mea a inventat multe barfe despre mine.A spus o gramada de minciuni prietenilor mei si i-a intors impotriva mea. Dar ma bucur ca au facut asta. daca erau prieteni adevarati nu intorceau spatele.

Cum rezist? Pai ma uit la filme, citesc, mai scriu o tema, mai dau un raspuns pe TPU.Mai stau pe facebook..Ma joc cu sora mea bebe, mama e o prietena buna, am noroc de ea. Nu e chiar asa greu.

P.S - Eu sunt la liceu in alt oras unde am prieteni si ies afara dar 1 luna de zile stau aici, la parinti unde nu am prieteni din cauza acelei persoane. Totul e bine, intr-un fel.

| Fluffy69 a răspuns:

Pai unii stau toata ziua pe net...sau invata saudorm, nu am inteles niciodata aceste ciudatenii!