| anonim_4396 a întrebat:

Ce bloguri urmariti? :3

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Buhnici.ro

| PedoBarbie a răspuns:

Cele ce-mi plac.

| frikk a răspuns:

big grinArata-mi te rog cateva poze cu tine in boxeriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii o.O love strucklove struck

| frikk a răspuns:

Uite-o ma, gesturi de blondarolling on the floor))))) rolling on the floor)))))))

| frikk a răspuns:

Asa sa facilaughing

| frikk a răspuns:

Dar:)) te chinue talentu(rau de tot)... "Ce hotarare, am incurcat-o":xChiar ce-o fi vazut la mine("nici macar eu nu cunosc")?:D
priveste-o un pic... doar:http://postimg.org/image/v2jxty5rl/ iarna ai sa vezi mai mult

| zekor a răspuns:

Na potaie, mai ia-te d'asta mica. Potaie rolling on the floor))))Lesin

| Raizing a răspuns (pentru zekor):

Ma alatur lesinului rolling on the floor

| zekor a răspuns:

Sa-i scoti fumurile din cap, te sustin love struck