| alexutzzzu_9236 a întrebat:

Ce cadou i-ar place unei fete de Sf. Nicolae? Sau ce cadou i-ai face prietenei tale?

4 răspunsuri:
| StarkWolf a răspuns:

Sincer,nu stiu,depinde de caracterul ei. Am si eu o intrebare, banuiesc ca esti baiat daca pui aceasta intrebare, u ce ai vrea sa primesti de la o fata? plsss hellp!

| alexutzzzu_9236 explică (pentru StarkWolf):

Pai sincer din partea unei fete ma astept la un ceas sau un lantisor ( ceva mic si semnificativ) nu chesti gen o cutie de bomboane, pentru ca alea imediat se termina si uit de acel cadou. intelegi? big grin

| Razviiiiiiiiii a răspuns (pentru alexutzzzu_9236):

Nu conteaza ce cadou primesti de la o fata.Gestul conteaza si sa stii ca ori cat de mic este acel cadou l-a daruit cu bucurie.

| StarkWolf a răspuns (pentru alexutzzzu_9236):

Da stiu, vreau ceva semnificativ, dar nu stiu ce gusturi are la ceasuri...nu stiu, ti ar placea o rama foto cu o poza in care suntem noi 2 sau o perna k noi 2 modificata?