| paty00 a întrebat:

Ce cariere se pot urma asa in mare daca urmez la liceu profile umane cum ar fi Stiintele sociale sau Filologia?

2 răspunsuri:
| miranda a răspuns:

Poti sa fii profesor de limbi straine, translator, psiholog, profesor de religie, politista, avocata, jurist, jurnalist, politician chiar...

| Jerrry a răspuns:

POi Stiinte ale naturii : profesor de biologie, chimie, fizica, doctor, asistent medical, inginer chimist, inspector opc thinking

filologie : prof de latina thinking ( nu stiu prea multe aici :d eu sunt la stiinte ale naturii blushing )