| Lexiix a întrebat:

Ce credeti despre cei emo si despre rockari in comparate cu cei "normali"

Răspuns Câştigător
| MusicMakesMeFreeXD a răspuns:

:X asa este...Emo=emotional...nu mai criticati fara sa stiti:p \m/

7 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Consider că cei emo și rockeri exagerează prea mult. Dacă îți place ceva trebuie să te manifești delicat. Emo sunt sub orice critică,pot spune doar de rău, la fel ca rockeri care nu sunt prea plăcuți. P.S-Să nu mă ia în nume de rău cei care sunt. happy
Și mie îmi plac unele trupe rock, îmi place să ascult acest gen de muzică dar nu înseamnă că trebuie să mă manifest în hal fără de hal. Mă consider un om normal și consider că oamenii normali au cu mult mai mult creier decât cele două exemple date.big grin

| MusicMakesMeFreeXD a răspuns:

Respect love struck

| Lexiix explică (pentru MusicMakesMeFreeXD):

De acord cu tineee`! love struck Love emo love struck \m/
Love Rock love struck \m/

| Lexiix explică (pentru MusicMakesMeFreeXD):

Pana la urma suntem si noi oameni. avem sentimente`!

| MusicMakesMeFreeXD a răspuns (pentru Lexiix):

:X asa este...Emo=emotional...nu mai criticati fara sa stiti:p \m/

| mady07 a răspuns:

Buna nu am ce sa spun despre emo decat ca sunt niste copii nenorociti aceea de vor sa fie emo! Apropo tu vrei sa ajungi emo de intrebi? Eu iti propun sa nu faci aceasta mare prostie deoarece o sa regreti enorm! Apropo daca citesti pe net despre emo ei isi taie venele si isi baga tot felul de chestii in vene asa ca! Funda?

| Lexiix explică (pentru mady07):

Sunt minimalista.gen foarte apropiat de emo`!

Răspuns utilizator avertizat