| Magic a întrebat:

Ce credeti despre lumea de azi?

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

E o lume minunata in care vei gasi numai copiiiiiihee heeImi place sa cred ca nu suntem atat de apropie de prapastie desi...lucurile nu sunt bune nici rele ci neschimbate.Numai oamenii se schimba.Sunt din ce in ce mai rai

nony
| nony a răspuns:

Pe o scara de la 1 la 10.cred ca - 15 sad
Nu mai scriu, mi s-a acrit de atata prostie, rautate, invidie.Traim vremuri grele dar.supravietuim.

| juniper a răspuns:

O sa fiu sincera cu tine... lumea se duce de rapa pe zi ce trece.

| oz a răspuns:

"o lume nebuna... ce lume nebuna"

| bluesky a răspuns:

Daca continuam tot asa ajungem la autodistrugere...de fapt deja am inceput:poluarea mediului, stratul de ozon...etc...

Incredibil...

| night_crawler a răspuns:

E nebuna rau de tot laughing

| Orannginna a răspuns:

E o lume nebuna, nebuna, nebuna... laughing

| DonGiovanni a răspuns:

Ma toti ziceti ca lumea asta e o mizerie...de ce nu priviti cu alti ochi priviti si binele nu numai raul...

| gossipgirlxoxo a răspuns:

Lumea de azi e ahtiata dupa bani.Parca au innebuit toti.

| TwilightSavedMyLif3 a răspuns:

E poluata si (plastic)...

| Ianna33 a răspuns:

Uite un citat: "exista haos sub soare si situatia este excelenta". Acum fiecare intelege ce vrea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai de noi, zile grele am apucat, valorile sunt perimate, legile asemenea, oamenii n-au punct de echilibru, n-au un drum pe care sa-l urmeze, voata omului este prin excelenta comparativa (traim prin comparatie ), n-avem cu ce compara, este un dezastru total la toate nivelurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o lume dificila, si o viata intensa.