| anonim_4396 a întrebat:

Cum credeti ca ar fi lumea fara voi?

56 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La fel de ciudata, o sa-i zic lu dumnezeu sa ma faca englez in urmatoarea viata care o voi avea

| RAY a răspuns:

Suntem un nimic pentru univers, exact la feL de fapt daca am exclude viata de pe pamant ar fi nimic pentru univers, daca am exclude specia umana planeta ar fi mai putin poulanta si mai vie, deci ar fi un loc mai bun teoretic vb, suntem un NIMIC PT UNIVERS

| Divy a răspuns (pentru RAY):

Nu chiar practic fără noi universul nu există, noi suntem universul și tu faci parte din el tongue

| Doub a răspuns:

Tristă
ar fi o atmosferă ca la înmormantarea lui Kimmy

| Mayhem666 a răspuns:

Neschimbata.

| sublime89 a răspuns:

La fel. Doar n-o sa cred ca eu sunt fundamentul intregului Univers.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Nu mai moare lumea asta odata ca sa scape de mine?

| oprescudorin11 a răspuns:

O mica, infima parte ar fi nitel diferita! Fara mine nu s=-r fi nascut un copil, fara mine sora mea nu era in USA, fara mine parintii mei, poate traiau mai putin, fara mine unii ar fi trait mai bine, fara mine unii erau mai bogati, fara mine unii radeau mai putin dar si fara mine altii nu plangeau asa de mult! Dar, repet...la scara mondiala sunt doar un 'nisip' insignifiant, ca si TRUMP!

| justanotheruser99 a răspuns:

Incompleta laughing Glumesc.
Posibil sa fie la fel.

| Divy a răspuns (pentru justanotheruser99):

Și tu ai părerea asta, ce ai pățit puișor?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Divy):

Nu stiu, poate intru in depresie. laughing

| Divy a răspuns (pentru justanotheruser99):

Îți fac eu frecție laughing

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Divy):

Te aștept laughing

| Divy a răspuns (pentru justanotheruser99):

Deja nu e prea devreme :")

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Divy):

Niciodată nu e prea devreme laughing

| syd2 a răspuns:

Ontodefecta.

Răspuns utilizator avertizat
| syd a răspuns:

Inexistenta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai calma si mai buna. Dar fara sare si piper ce farmec are? laughing

| MeForeverAlone a răspuns:

Mai bună, mai frumoasă

| Divy a răspuns (pentru MeForeverAlone):

Huo cum să spui așa ceva tu faci lumea mai bună, fără tine lumea și-ar pierde din valoarewinking

| MeForeverAlone a răspuns (pentru Divy):

Neeeh
La câte persoane am distrus eu viața și la câte le-am mâncat zilele, sincer cred că ar fi mai frumoasă laughing

| Divy a răspuns (pentru MeForeverAlone):

De fapt ceea ce ai făcut tu i-a pregătit pentru viitor, deci ai făcut un bine big grin și viața lor e frumoasă datorită ție

| MeForeverAlone a răspuns (pentru Divy):

Nu mai vorbi fără să gândești, nu mă cunoști ca să știi cât de mult bine sau rău am făcut
Doamne, de ce-mi pierd timpul cu conversația asta fără sens?

| Divy a răspuns (pentru MeForeverAlone):

Să ști că gândesc și-mi dau seama de consecințe laughing și toți facem dar cum definești binele dacă nu există rău?
Cum poți face pe cineva să facă situație unei situații? Prin rău sau bine?

| MeForeverAlone a răspuns (pentru Divy):

Se zice,, să facă față unei situații" nu să facă,, situație unei situații" și să zicem că ai putea să-l manipulezi să facă ce vrei tu, în concluzie să facă față acelei situații...
Și apoi o să te urască toată viața în consecință. Îți spun din propria mea experiență.

| Divy a răspuns (pentru MeForeverAlone):

Da corect laughing asta am vrut să scriu pare că nu a ieșit tocmai ce am gândit laughing
Da cred că o să te urască și ura e mai puternică ca iubirea uneori

| MeForeverAlone a răspuns (pentru Divy):

HaHa, am uitat să râd
Tu tot timpul înțelegi pe dos, ei m-au manipulat pe mine și îi urăsc în consecință, nu eu i-am manipulat pe ei...

| Divy a răspuns (pentru MeForeverAlone):

Știu m-am gândit la asta de când ai spus de propia experiență, cred că ar fi mai bine să îi spui STOP

| MeForeverAlone a răspuns (pentru Divy):

La ce? la conversație? ok, mă opresc

| mbncf a răspuns:

La fel.

| Divy a răspuns (pentru mbncf):

Când ceva îți lipsește e la fel? Mda thinking

| mbncf a răspuns (pentru Divy):

Dar ce mari schimbări crezi ca s- ar produce? laughing oamenii o să-şi vadă în continuare de viața lor fie că tu mai exişti sau nu.

| T0T a răspuns (pentru mbncf):

Nu. Nu aș mai răspunde așa mult pe TPU.

| mbncf a răspuns (pentru T0T):

Mincinosule laughing

| T0T a răspuns (pentru mbncf):

Nu-s mincinos.

| mbncf a răspuns (pentru T0T):

Ai dormit bine?

| T0T a răspuns (pentru mbncf):

Într-un fel. Să zicem că am visat lucruri care au avut impact emoțional asupra mea.

| mbncf a răspuns (pentru T0T):

Impact pozitiv sau? Oricum, fii vesel că avem meci azi laughing

| T0T a răspuns (pentru mbncf):

Nu prea pozitiv. Multe trăiri, oricum.

| mbncf a răspuns (pentru T0T):

Până la urmă a fost doar un vis, nu lăsa asta să-ți strice dispoziția.

| T0T a răspuns (pentru mbncf):

Poate mi-a plăcut și faptul că m-am trezit m-a întristat sau poate doar faptul că știam că e doar un vis și în același timp eram confuz.

| mbncf a răspuns (pentru T0T):

Pot să te întreb despre ce a fost?

| T0T a răspuns (pentru mbncf):

Nu aș spune nimănui, nu doar ție.

| mbncf a răspuns (pentru T0T):

Înțeleg. Chiar ieri vorbeam să încetez cu insistențele. Sunt groaznică, scuze big grin

| T0T a răspuns (pentru mbncf):

Nu ți-am zis să încetezi.

| mbncf a răspuns (pentru T0T):

Știu, dar am impresia că poate exagerez uneori.

| T0T a răspuns (pentru mbncf):

Nu, ești simpatică.

| Divy a răspuns (pentru mbncf):

Da într-adevăr și-ar vedea în continuare de viață dar ai făcut și faci în continuare parte din ei lucru care ar fi fost diferit dacă tu nu ai fi existat happy

| NoFeelings a răspuns:

Cred ca la fel de buna, adica sigur. laughing

| Tpuist a răspuns:

Mai plictisită.

| HarleyQuinn a răspuns:

Mai bună, haha.

| Sandu_Daniel_1999 a răspuns:

Lumea ar rade mai rade, cred(sunt glumet), toti ar fi premianti(sunt si inteligent cat-de cat).

| anonim_4396 explică (pentru Sandu_Daniel_1999):

De ce ar fi toti premianti? Am intrebat cu ar fi fost lumea fara tine, nu toata lumea ca tine

| EmilCP a răspuns:

Fara cine voi?